Participants

  • Aiza Fazlieva>
    Aiza Fazlieva
    Orenburg

    Aiza Fazlieva

  • Aleksandr Tyan>
    2 place
    Aleksandr Tyan
    St Petersburg

    Aleksandr Tyan

  • Aleksandra Pavlenko>
    Aleksandra Pavlenko
    Moscow

    Aleksandra Pavlenko

  • Anna Gagulina>
    Anna Gagulina
    Yekaterinburg

    Anna Gagulina

  • Anna Kosyakova>
    Anna Kosyakova
    pos. Kondinskoe HMAO

    Anna Kosyakova

  • Anna Savkina>
    3 place
    Anna Savkina
    Moscow

    Anna Savkina

  • Arina Еrygina>
    Arina Еrygina
    Omsk

    Arina Еrygina

  • Arkadij Vasilenko>
    Arkadij Vasilenko
    Omsk

    Arkadij Vasilenko

  • Denis Golushkov>
    Denis Golushkov
    Tomsk

    Denis Golushkov

  • Eduard Vinokurov>
    Eduard Vinokurov
    Tyumen

    Eduard Vinokurov

  • Kamila Zalieva>
    Kamila Zalieva
    Zelenodolsk

    Kamila Zalieva

  • Kseniya Nashatyreva>
    Kseniya Nashatyreva
    Orenburg

    Kseniya Nashatyreva

  • Lejla Gamidova>
    Lejla Gamidova
    St Petersburg

    Lejla Gamidova

  • Luka Belozerov>
    Luka Belozerov
    Tomsk

    Luka Belozerov

  • Mariya Koryakina>
    Mariya Koryakina
    Khabarovsk

    Mariya Koryakina

  • Sofiya Talalaeva>
    Sofiya Talalaeva
    Omsk

    Sofiya Talalaeva

  • Tatyana Bikmuhametova>
    Tatyana Bikmuhametova
    Satka

    Tatyana Bikmuhametova

  • Tatyana Semyonova>
    Tatyana Semyonova
    Saratov

    Tatyana Semyonova

  • Valerij Makarov>
    1 place
    Valerij Makarov
    Samara

    Valerij Makarov

  • Vasilisa Еvstigneeva>
    Vasilisa Еvstigneeva
    St Petersburg

    Vasilisa Еvstigneeva

  • Vera Iofe>
    Vera Iofe
    Moscow

    Vera Iofe

  • Veronika Valova>
    Veronika Valova
    Moscow

    Veronika Valova

  • Vladislav Kochkin>
    Vladislav Kochkin
    Tyumen

    Vladislav Kochkin

  • Yuliya Pishchagina>
    Yuliya Pishchagina
    Omsk

    Yuliya Pishchagina

  • Zhanel Kudajbergenova>
    Zhanel Kudajbergenova
    Omsk

    Zhanel Kudajbergenova


Information partners